Darmowe zalecenia

żywieniowe dla pływaków

FOODWEB.PL – osobisty dietetyk online przygotował dla naszych przyjaciół ze Swimming Masters Team Szczecin zalecenia żywieniowe dla pływaków. Przyjrzeliśmy się w nich zarówno prawidłowemu żywieniu dla Seniorów (pływanie zawodowe) jak i Mastersów (amatorskie pływanie sportowe). Postaraliśmy się, aby wszystkie zalecenia były oparte na najnowszych badaniach naukowych. Zapraszamy do ich pobrania!

Lepsze wyniki z osobistym dietetykiem.

Masz dosyć planów żywieniowych, które tworzy automat? FOODWEB.pl to osobisty dietetyk – profesjonalista z doświadczeniem klinicznym, który dopasuje dietę do Twoich indywidualnej potrzeb. Specjalizujemy się w trudnych przypadkach: dietetyce klinicznej czyli prowadzeniu osób z chorobami (również przewlekłymi) oraz psychodietetyce. Sprawdź dlaczego Klienci nam ufają!

Jak działa FOODWEB.pl?

Wybieram pakiet

Wybierasz opcję, która najbardziej Ci pasuje. Postaraliśmy się, abyś mógł wybrać usługę, której naprawdę potrzebujesz.

Wywiad żywieniowy

Nasz dietetyk skontaktuje się z Tobą i prześle specjalny formularz. Gdy tylko poznamy Twoje potrzeby zaczniemy pracować nad dietą!

Twoja dieta

Brawo, jesteś pod opieką specjalisty! Indywidualną dietę otrzymasz bezpośrednio na adres e-mail, a my dołączymy do niej miłą niespodziankę.

DIETA PŁYWAKA

(c) Zdjęcie w nagłówku: Designed by Freepik