oferta współpracy dla

trenerów
personalnych

w prowadzeniu dietetycznym pacjentów z chorobami

Zapraszamy do współpracy jeżeli:

HeartCreated with Sketch.

PROWADZISZ KLIENTÓW

którzy potrzebują jadłospisów (diety) lub którym TY rozpisujesz posiłki

3Created with Sketch.

JESTEŚ TRENEREM

z własnym portfolio klientów
lub klientami cierpiącymi na choroby

Star1Created with Sketch.

CHCESZ zarobić

na dodatkowej sprzedaży jadłospisów w prosty i wygodny sposób

Zarabiaj dodatkowo na swoich klientach

rozpiszemy DIETę

Coraz częściej klienci trenerów personalnych szukają kompleksowej usługi: rozpisania planu treningowego oraz diety.
Naszą ofertę kierujemy do trenerów personalnych. To rozwiązanie będzie idealne, jeżeli:

My pracujemy, Ty zarabiasz

JAK i ile zarobię?

3Created with Sketch.

PODAJ LINK

Twój klient potrzebuje diety? Podaj mu spersonalizowany link, a my rozpiszemy mu dietę.

HeartCreated with Sketch.

POBIERZ PŁATNOŚĆ

Klient za naszą usługę płaci Tobie. Sam określasz cenę! Im więcej go skasujesz - tym więcej zarobisz.

1Created with Sketch.

MIESIĘCZNE ROZLICZENIA

Nasze usługi mają stałe ceny. Pod koniec miesiąca wyślemy Ci fakturę z 14 dniowym terminem płatności.

Biznes jest prosty.

Nasze usługi mają stałą cenę: 180 zł za jadłospis na 4 tygodnie (28 – 35 posiłków)

Za to TY możesz ustalić dowolną cenę dla Klienta. Nie wnikamy, czy skasujesz go 200 zł, 250 zł czy 400 zł. Im więcej Ci zapłaci – tym więcej zarobisz! Z nami rozliczysz się pod koniec miesiąca. Prześlemy Ci fakturę z linkiem do płatności online.

przykład nr 1

Marek jest trenerem personalnym i rozpisuje posiłki swoim klientom.

Do Marka zgłosił się klient, który ze względu na chorobę nie może spożywać  nabiału ani mięsa. W związku z tym rozpisanie posiłków jest czasochłonne, a właśnie zbliżają się zawody CrossFit, w których Marek bierze udział.
Marek podaje klientowi spersonalizowany link i kasuje klienta za wykonanie usługi 250 zł. Klient wypełnia formularz online i po 5-ciu dniach otrzymuje spersonalizowany jadłospis.
Pod koniec miesiąca Marek otrzymuje od nas fakturę i płaci online 180 zł.

Nakład czasu: ok. 10 minut
Kwotą, którą zarobił Marek: 70 zł

przykład nr 2

Eliza jest trenerem personalnym, ale nie rozpisuje jadłospisów

Eliza woli koncentrować się na prowadzeniu treningów niż rozpisywać klientom posiłki. Mimo to wiele osób z którymi pracuje pyta ją, co jeść.
Eliza podała swoim trzem klientom spersonalizowany link. Pierwszy klient za rozpisanie jadłospisu zapłacił Elizie 230 zł, drugi 190 zł, a trzeci 300 zł. Każdy z nich wypełnił formularz online i po 5-ciu dniach otrzymał spersonalizowany jadłospis.
Pod koniec miesiąca Eliza otrzymuje od nas fakturę i płaci online 3 x 180 zł = 540 zł

Nakład czasu: ok. 25 minut
Kwotą, którą zarobiła Eliza : 180 zł

Prosta i efektywna współpraca w 5 krokach

JAK TO DZIAŁA

1. NIEZOBOWIĄZUJĄCA UMOWA​

Na początek podpiszemy niezobowiązującą umowę. 
Nie będziesz zmuszony/a do niczego: ani do zamawiania jadłospisów, ani rezygnowania z rozpisywania posiłków swoim Klientom. Nie ma również mowy o jakichkolwiek zobowiązaniach finansowych.
Umowa reguluje jedynie sposób rozliczeń z nami, jeżeli postanowisz podzlecić nam wykonanie jadłospisu dla Twojego klienta. Działamy przejrzyście: wzór umowy znajdziesz 
TUTAJ.

2. TWÓJ KLIENT POTRZEBUJE DIETY

Klient, którego prowadzisz potrzebuje diety. 
Z jakiegoś powodu nie chcesz zrobić tego sam/a. Może dla tego, że nie masz czasu albo klient choruje i rozpisanie jadłospisu byłoby o wiele bardziej czasochłonne niż zwykła dieta redukcyjna?
Być może nie może przyjmować wszystkich produktów, a przez to rozpisanie efektywnej diety jest zbyt trudne?
Wtedy wchodzimy my, cali na biało!

dietetyk online

3. POBIERASZ OD KLIENTA PŁATNOŚĆ

Nie wnikamy w to ile skasujesz Klienta za jadłospis. 
Im więcej weźmiesz – tym więcej zarobisz! Rozpisanie Twojemu Klientowi diety kosztuje u nas 180 zł. Wziąłeś od Klienta za to 400 zł? Brawo, właśnie zarobiłeś 220 zł nic nie robiąc 🙂 Nikomu nie ujawniamy porozumień cenowych między nami a trenerem personalnym. 
Nasze stawki są stałe, za to TY masz pełną dowolność w kreowaniu ceny!

4. WYSYŁASZ KLIENTOWI LINK

Pora wykonać jadłospis!
Podajesz Klientowi spersonalizowany link do wywiadu żywieniowo-medycznego przez internet, który stworzymy po podpisaniu umowy (np. http://treningjedzenia.pl/trener-koks-nowak).
Klient wypełnia go, my potwierdzamy z Tobą zlecenie, a w ciągu 5 dni Klient otrzymuje na e-mail gotowy jadłospis. Jadłospis jest anonimowy, tzn nie ma na nim naszych danych (chociaż mogą być). Możemy też zamieścić na nim Twoje logo, przesłane przez Ciebie zdjęcie lub imię i nazwisko.
Zobacz przykładową stronę tytułową.

5. ROZLICZASZ SIĘ Z NAMI

Pod koniec każdego miesiąca, w którym przysłałeś/aś do nas Klienta wystawimy Ci fakturę z 14 dniowym terminem płatności. Dzięki temu – jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą – będziesz mógł wykazać większe koszty koszty jej prowadzenia.
Za naszą usługę zapłacisz w łatwy sposób: wraz z fakturą prześlemy link do płatności online. Tak, jakbyś płacił w sklepie internetowym.

Dietetyk kliniczny z doświadczeniem sportowym

poznaj foodweb.pl

FOODWEB.PL to firma koncentrująca się na dostarczaniu klientom indywidualnym i biznesowym rozwiązań z zakresu żywienia człowieka. 
W swoim portfolio posiadamy wirtualny gabinet dietetycznysklep z dietami online, obsługujemy klientów biznesowych oraz piszemy teksty na zamówienie (copywriting dietetyczny). 
Koncentrujemy się głównie na dietetyce klinicznej, tj. żywieniu pacjenta w chorobach. Na swoim koncie mamy realne doświadczenie w prowadzeniu pacjentów cierpiących niemal na każdą popularną jednostkę chorobową. Ponadto szereg naszych usług kierowany jest do osób pragnących osiągnąć jeden z dwojga celów: przytyć lub schudnąć.
Wykształcenie wyższe z zakresu dietetyki, doświadczenie i wygodny model biznesowy pozwala nam na stały rozwój z zachowaniem wysokiej jakości.

Zapraszamy do współpracy!

Wysokiej jakości indywidualny jadłospis

nasz produkt

jadłospis

Indywidualna dieta na 4 tygodnie
180
  • Osobisty dietetyk kliniczny
  • Jadłospis na 4 tygodnie
  • Lista zakupów
  • Personalizowana okładka
  • Miesięczna płatność
  • Czas realizacji: do 5 dni

Jadłospis dla każdego klienta jest rozpisywany indywidualnie, na podstawie szczegółowego wywiadu medyczno-żywieniowego, który klient wypełnia on-line. Poznaj szczegóły naszego produktu i przekonaj się, że warto współpracować ze specjalistami.

Rozwiń aby poznać szczegóły:

Klientem zajmuje się zawsze prawdziwy dietetyk kliniczny. Jadłospis zostanie ułożony wyłącznie na potrzeby Klienta, na podstawie wywiadu – link do wywiadu podaje po otrzymaniu płatności trener personalny. Pamiętaj: tutaj nie ma miejsca na automaty! Za każdą usługą stoi specjalista z wykształceniem i doświadczeniem.

Klient otrzyma na od nas jadłospis (dietę) stworzony z myślą o stosowaniu go przez 4 tygodnie, złożony z 28 – 35 posiłków. Jadłospis jest układany indywidualnie dla każdego Klienta, biorąc pod uwagę jego stan zdrowia, sytuację życiową, cele treningowe oraz nawyki i preferencje żywieniowe. Mówimy nie dietom z automatu i „z szuflady”, które nie uwzględniają potrzeb pacjenta. Nasz jadłospis to 28 – 35 posiłków rozpisanych na 7 dni, w każdym dniu po 4 – 5 posiłków.

Do każdego jadłospisu Klient otrzymuje listę zakupów na cały plan żywieniowy. Dzięki temu w łatwy sposób zaplanuje swoje zakupy i nie będziesz musiał martwić się, czy posiada wszystkie niezbędne produkty. Ponadto w jadłospisie znajdzie się skrócony plan tygodniowy – idealny do wydrukowania i przyczepienia na lodówkę!

Istnieje możliwość personalizacji  jadłospisu poprzez dodanie na pierwszej stronie (tytułowej) wybranej treści. Może to być zdjęcie trenera personalnego, dane osobowe lub kontaktowe lub logo. 

Szablon z przykładową stroną tytułową znajduje się tutaj – PRZYKŁAD.

Za usługę rozliczysz się z nami pod koniec miesiąca. Prześlemy Ci fakturę z terminem płatności 14 dni – opłacisz ją wygodnie dzięki płatnościom online. Kwota na fakturze będzie odpowiadała ilości jadłospisów, które wykonaliśmy w danym miesiącu dla Twoich Klientów.

Pamiętaj, że to TY kreujesz cenę, którą Twój Klient płaci za jadłospis. Jeżeli skasujesz Klienta 250 zł, po rozliczeniu się z nami zarobisz 70 zł (250 zł – 180 zł = 70 zł)!

Nie wnikamy, jaką cenę podasz Klientowi – im więcej zapłaci Klient, tym więcej TY zarobisz!

Jadłospis wysyłamy do Klienta na podany przez niego adres e-mail w ciągu 5 dni od przesłania prawidłowo wypełnionego wywiadu medyczno-żywieniowego oraz potwierdzenia zlecenia przez Trenera.

* W przypadku nie otrzymania potwierdzenia od trenera, czas realizacji może się wydłużyć.

Chcesz zacząć zarabiać?

zostaw nam swój e-mail

Zostawiając dane kontaktowe zgadzasz się na otrzymanie oferty handlowej. Dane przetwarzamy zgodnie z naszą polityką prywatności. W razie pytań zapraszamy na kontakt@foodweb.pl.