Diety online do pobrania

Miło nam poinformować, że pod adresem sklep.foodweb.pl działa już nasz sklep internetowy, poprzez który bez problemu kupicie modelowy jadłospis. Dla waszej wygody wszystkie jadłospisy zostały udostępnione w wersji cyfrowej. Nasze diety są do wygodnego pobrania na komputer, tablet czy telefon.

Modelowy jadłospis

Już od jakiegoś czasu nosiliśmy się z zamiarem utworzenia w internecie przestrzeni, w której nasi Pacjenci – zarówno obecni jak i nowi 🙂 – będą mieli możliwość pobrać modelowy jadłospis. Skłoniły nas do tego również Wasze głosy. Wielokrotnie mówiliście nam o tym w konsultacjach, że chcielibyście otrzymać ustandaryzowany jadłospis ale stworzony dla Was przez zaufanego specjalistę. Miło nam, że tak o nas myślicie! 🙂 

Więcej o tym, czym jest modelowy jadłospis przeczytacie tutaj. My od siebie dodamy tylko, że wszystkie jadłospisy modelowe zostały przygotowane dla kilku(nastu) wartości kalorycznych. Dzięki temu każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Dieta przez internet

Większość z naszych Pacjentów to trudne przypadki – osoby cierpiące na różne jednostki chorobowe, które potrzebują opieki specjalisty. Bardzo często stajemy przed nie lada wyzwaniami. Tym bardziej cieszymy się kiedy wracacie i opowiadacie, że nasz pomysł na Waszą dietę działa 🙂
Z czasem jednak Pacjent prowadzony przez nasz gabinet dietetyk online jest już na tyle świadomy, że może pozwolić sobie sam decydować o tym, jak będzie wyglądać jego jadłospis. Część z Was chce poeksperymentować z różnymi jadłospisami, inni z kolei – dowiedzieć się czy w ogóle przygoda ze zdrowym żywieniem jest dla nich (chociaż my wiemy, że tak!). Dla wszystkich tych grup odbiorców stworzyliśmy SKLEP.FOODWEB.PL, gdzie za niską cenę otrzymacie jadłospis rozpisany przez dyplomowanego dietetyka klinicznego z doświadczeniem w prowadzeniu realnych pacjentów. Jeżeli tak jak my, nie lubicie diet tworzonych z automatu, to rozwiązanie będzie dla Was idealne. Serdecznie zapraszamy!

mgr inż. Emilia Roenig

mgr inż. Emilia Roenig

Dietetyk prowadzący w Foodweb.pl, specjalistka w dziedzinie dietetyki klinicznej i psychodietetyki. W swojej praktyce zawodowej opiera się na najnowszych badaniach naukowych, które jak mocno wierzy, powinny leżeć u podstaw skutecznego doradztwa żywieniowego. Zwolenniczka traktowania dietetyki jako działu medycyny.

Zostaw komentarz

O FOODWEB

FOODWEB.PL to osobisty dietetyk przez internet – ten sam, którego spotkasz w gabinecie. Nasze usługi kierujemy do osób, które nie wierzą w diety wykonywane hurtowo przez automaty. Oferujemy opiekę realnego dietetyka – specjalisty z doświadczeniem klinicznym w prowadzeniu Pacjentów. Przekonaj się sam, dlaczego Klienci nam zaufali!

Ostatnie posty

Polub nas!