COPYWRITING

obraz_2021-10-13_143250
mgr inż. Emilia Roenig
Dietetyk kliniczny, Psychodietetyk

Teksty na zamówienie

Oferuję usługi copywritingu, czyli pisania tekstów na zamówienie. Moją specjalnością są teksty eksperckie i wysoce specjalistyczne z zakresu dietetyki, żywienia człowieka, żywności, niektórych dziedzin medycyny (choroby metaboliczne), produktów spożywczych, suplementów, ziołolecznictwa, żywienia w sporcie i dziedzin pokrewnych.

Posiadam bogate doświadczenie w pisaniu tekstów do czasopism i periodyków branżowych, na strony internetowe oraz blogi. Realizowałam również zlecenia na opisy handlowe, opisy produktowe, oferty, precle SEO, analizy składu produktów i inne.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio oraz cennikiem. Warunki zlecenia ustalane są indywidualnie, z zachowaniem Ogólnych Warunków (pkt. X) wykonywania usług copywritingu.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Oferowane przeze mnie teksty wyróżniają się wysokim poziomem profesjonalizmu i wiedzy eksperckiej. Poparte są one analizą najnowszych badań medycznych/naukowych oraz własną praktyką w prowadzeniu pacjentów klinicznych.
Po prawej znajdują się odnośniki do przykładowych tekstów, które zostały opublikowane pod moim imieniem i nazwiskiem.

Cennik usługi copywritingu

Cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od takich czynników jak: tematyka, przeznaczenie tekstu, objętość zlecenia, okres współpracy. Zapraszam do kontaktu – odpowiem z darmową wyceną.
Istnieje możliwość rozliczania się na podstawie ilości znaków (1000 zzs) lub w formie ryczałtu za całe zlecenie.

 • Teksty eksperckie, sponsorowane, tematyczne od 35 zł

  za 1000 zzs, z uwzględnieniem zasad SEO

 • Teksty specjalistyczne od 50 zł

  za 1000 zzs, z uwzględnieniem zasad SEO, szeroka bibliografia oparta na najnowszych badaniach medycznych/naukowych

 • Krótkie opisy produktów od 30 zł

  za 1000 zzs, produkty żywnościowe, suplementy, preparaty ziołowe, etc.

 • Tekst w języku angielskim + 100%

  tekst w j. polskim plus dodatkowo tłumaczenie na j. angielski

Dlaczego ja?

Doświadczenie

Posiadam 5 lat doświadczenia nie tylko w copywritingu ale również w prowadzeniu pacjentów jako dietetyk. Żywienie człowieka nie ma przede mną tajemnic!

Wysoka jakość

Oferuję teksty w wąskiej dziedzinie specjalizacji, dzięki temu stoją one zawsze na bardzo wysokim poziomie. Każde zlecenie poprzedzone jest analizą bieżących badań naukowych.

Elastyczność

Z chęcią dostosuję się do TWOICH potrzeb, ponieważ tekst ma służyć spełnieniu TWOICH celów i poparciu TWOICH tez. Satysfakcja Klienta jest najważniejsza.

Dane kontaktowe:
Rodzaj i wielkość artykułów
Liczba artykułów
Dodatkowe opcje

Formularz wyceny

RODZAJE ARTYKUŁÓW

Przystępny tekst merytoryczny bez bibliografii, oparty na wiedzy naukowej, ogólnodostępnej wiedzy i osobistej praktyce zawodowej.
Cena: 35 zł za 1000 znaków ze spacjami

Tekst wysoce merytoryczny z bibliografią, oparty na badaniach naukowych, wiedzy ogólnonaukowej i osobistej praktyce zawodowej.
Cena: 50  za 1000 znaków ze spacjami

Opisy produktów do sklepu, na bloga itp.; oparte o wiedzę ogólnonaukową i praktykę osobistą.
Cena30 zł za 1000 znaków ze spacjami

Pozostałe usługi copywritingu

Cenaindywidualnie

WIELKOŚĆ ARTYKUŁÓW

Wielkość tekstu przeliczamy na ilość znaków ze spacjami. W przypadku strony A4 średnia ilość znaków ze spacjami na stronie wynosi około 1460 zzs (przeliczenie odnosi się do czcionki wielkości 18; Liberation Serif). 

Średnia wielkość artykułu odpowiada około 3000 – 5 000 zzs. W przypadku tekstu z bibliografią tekst nie powinien być krótszy niż 3500 zzs, ze względu na zachowanie sensu i odpowiedniej formy artykułu.

DODATKOWE OPCJE

Wybrany rodzaj tekstu w j. polskim plus dodatkowo tłumaczenie tekstu na j. angielski.