DLACZEGO MY

Przekonaj się, dlaczego Pacjenci nam ufają!

Ufasz SPECJALISTOM

Specjalizujemy się w dziedzinie dietetyki klinicznej, czyli nauce o żywieniu dla osób z ciężkimi dolegliwościami medycznymi. Każdy nasz dietetyk posiada minimum stopień magistra najlepszych uczelni medycznych lub pokrewnych. Dietetyka to nasza pasja, którą żyjemy. Stawiamy na ciągły rozwój zawodowy, na bieżąco monitorując anglojęzyczne publikacje naukowe i biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach. Posiadamy niezbędne doświadczenie dzięki setkom pacjentów, którym pomogliśmy.

Wybierasz JAKOŚĆ

Nie ważne, czy przygotowujesz się do udziału w (pół)maratonie, czy szukasz opieki dietetyka ze względu na przewlekłą chorobę. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i podchodzimy do jego problemów z należytą troską. Tutaj nie ma miejsca na „diety z szafy” ani automaty. Stawiamy na jakość, która od samego początku naszej działalności była naszym priorytetem.

Oczekujesz REZULTATÓW

Zmiana nawyków żywieniowych często wymaga od Pacjenta samozaparcia i nakładu pracy. Dobrze o tym wiemy, dlatego nasze diety są tworzone w oparciu o najnowsze badania naukowe. Konstruujemy je w taki sposób, żeby nie tylko przynosiły pożądane rezultaty ale również byłe wygodne w użyciu. Stąd też rewolucyjny system dowolnej rotacji posiłkami, który pozwoli Ci osiągnąć Twoje cele w przyjemny sposób.

SPRAWDŹ KTO SIĘ BĘDZIE TOBĄ OPIEKOWAŁ

POZNAJ NAS

W FOODWEB.pl wierzymy, że ciągły rozwój zawodowy jest kluczowy dla bycia na bieżąco z aktualnym badaniami naukowymi. Każdy z naszych dietetyków posiada wykształcenie wyższe i zobowiązany jest uczestniczyć w kursach doszkalających.

Założycielem firmy FOODWEB.PL jest mgr inż. Emilia Roenig – dietetyk kliniczny i psychodietetyk, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Zapraszamy do obejrzenia certyfikatów z niektórych szkoleń, na których uczestniczyliśmy.