PAKIET GOLD

pakiet GOLD

Konsultacja premium + Pakiet Silver
268
  • Osobisty dietetyk kliniczny
  • Jadłospis na 4 tygodnie
  • Konsultacja dietetyczna
  • Zalecenia żywieniowe
  • Ocena badań laboratoryjnych
  • Lista zakupów
  • Dowolne rotowanie posiłkami

Pakiet GOLD został przygotowany dla najbardziej wymagających Pacjentów, szukających kompleksowej usługi dietetycznej. Zawiera wszelkie oferowane przez nas usługi, czyli wszystko co potrzebujesz!

W skład pakietu wchodzi (rozwiń aby poznać szczegóły):

Zajmie się Tobą prawdziwy dietetyk kliniczny. Zalecenia medyczno-żywieniowe i jadłospis zostaną ułożone wyłącznie dla Twoich potrzeb, na podstawie wywiadu, który otrzymasz po dokonaniu płatności. Pamiętaj: tutaj nie ma miejsca na automaty! Za każdą usługą stoi specjalista z wykształceniem i doświadczeniem.

Otrzymasz od nas jadłospis (dietę) stworzony z myślą o stosowaniu go przez 4 tygodnie*, złożony z 28 posiłków. Wszystkie posiłki możesz dowolnie wymieniać między sobą, ponieważ każdy jest obliczony w taki sposób aby dostarczał Twojemu organizmowi odpowiedniej ilości składników odżywczych (patrz niżej: system rotowania posiłkami).
Jadłospis jest układany indywidualnie dla każdego Pacjenta, biorąc pod uwagę jego stan zdrowia, sytuację życiową oraz nawyki i preferencje żywieniowe. Mówimy nie dietom z automatu i „z szuflady”, które nie uwzględniają potrzeb pacjenta.
*Pakiet GOLD to 28 posiłków rozpisanych na
 7 dni, w każdym dniu po 4 posiłki, który sugerujemy używać przez 4 tygodnie

Po odesłaniu nam wypełnionego wywiadu, dietetyk zadzwoni do Ciebie w celu przeprowadzenia konsultacji. W trakcie rozmowy dietetyk omówi Twoją sytuację, zaproponuje właściwe rozwiązania i co najważniejsze: wysłucha Twoich problemów. W trakcie konsultacji chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy wątpliwości.
Konsultacja jest opcjonalna i możesz z niej zrezygnować jeżeli nie lubisz rozmów przez telefon.
Konsultacja odbywa się następnego dnia roboczego po odesłaniu wypełnionego wywiadu, w wybranych przez Ciebie godzinach.
Czas trwania konsultacji telefonicznej: ok. 20 minut.

Zalecenia żywieniowe to zbiór zasad i porad, które są najlepsze w Twojej sytuacji, abyś mógł długo cieszyć się zdrowiem. Dzięki nim będziesz mógł zmienić swoje spojrzenie na to w jaki sposób i co jeść. Zostań ekspertem swojej diety.

W skład zaleceń żywieniowych wchodzą:
– ogólne zasady zdrowego żywienia w Twoim przypadku
– praktyczne wskazania co jeść
– praktyczne wskazania czego unikać
– informacje odnoszące się konkretnie do Twojej sytuacji (np. lista produktów, które mogą pomóc w Twoim schorzeniu).

Uwaga: praktyczne zalecenia żywieniowe układamy indywidualnie dla każdego Pacjenta!

Jeżeli posiadasz wyniki badań laboratoryjnych, np. poziomy markerów wątrobowych, profil lipidowy itd. możesz dołączyć je do wywiadu medyczno-żywieniowego, który prześlemy Ci po dokonaniu płatności. Pomoże to jeszcze lepiej dopasować dla Ciebie jadłospis. Ocenę badań laboratoryjnych omówimy wstępnie podczas konsultacji dietetycznej i prześlemy w formie pisemnej razem z gotową dietą i zaleceniami na Twój adres e-mail.

Do każdego jadłospisu otrzymasz listę zakupów na cały plan żywieniowy. Dzięki temu w łatwy sposób zaplanujesz swoje zakupy i nie będziesz musiał martwić się, czy masz wszystkie niezbędne produkty. Ponadto w jadłospisie znajdzie się skrócony plan tygodniowy – idealny do wydrukowania i przyczepienia na lodówkę!

Dzięki zastosowaniu rewolucyjnego systemu dowolnego rotowania posiłkami możesz:
– zmieniać kolejność posiłków w ciągu dnia (np. śniadanie zjeść na obiad)
– wymieniać dania między sobą niezależnie od dnia (np. podwieczorek z wtorku zjeść w piątek)
zamieniać dania między sobą bez względu na dzień i typ (np. obiad z wtorku jeść na kolacje w piątek)
– jeść wyłącznie posiłki, które najbardziej Ci smakują
– jeść to co chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz!

Każdy posiłek jest pełną jednostką żywieniową – posiada odpowiednią liczbę kalorii i składników odżywczych. Dzięki temu możesz nimi dowolnie dysponować unikając m.in. niebezpiecznych wahań cukru we krwi!

Przykład:
1) Na wtorek masz rozpisane 4 posiłki. Nic nie stoi na przeszkodzie aby podmienić obiad z kolacją!
2) Podwieczorek z piątku bardzo Ci posmakował. Możesz jeść go w każdym dniu tygodnia, nie tylko zamiast podwieczorku ale również zamiast obiadu, śniadania czy kolacji!

CZAS REALIZACJI

do 5 dni
  • roboczych, liczonych od chwili odesłania wypełnionego wywiadu żywieniowego

Zamów Pakiet Gold
W kolejnym kroku poprosimy Cię o dokonanie płatności (szybkie płatności online).
Po jej dokonaniu otrzymasz od nas formularz medyczno-żywieniowy, a my rozpoczniemy pracę. 

Zamów Pakiet Gold

Poczuj radość z życia

Lepsze samopoczucie, upragniona sylwetka i większa pewność siebie – to wszystko może dać Ci dobrze dobrana dieta. Zmiana na lepsze jest bardzo prosta, zaczyna się w Twojej strefie komfortu: przed komputerem lub telefonem. Zaoszczędź sobie stresów i rozpocznij piękną przygodę, której rezultatem będzie NOWY TY.