MENTORING DIETETYCZNY

mENTORING

Szkolenie dietetyczne premium
500
+
  • Osobisty dietetyk kliniczny
  • Konsultacja dietetyczna
  • Wspólne gotowanie
  • Produkty spożywcze w cenie
  • Mobilna kuchnia / grill

MENTORING DIETETYCZNY to usługa premium dla najbardziej wymagających Pacjentów. W ramach tej usługi dietetyk dojedzie do Twojego domu lub pracy. Na miejscu przeprowadzi konsultację dietetyczną i pozna Twoje nawyki żywieniowe. Następnie nauczy Cię nie tylko co jeść ale jak zdrowo przyrządzać posiłki. Nie musisz się niczym martwić – nasz dietetyk zabierze ze sobą mobilny grill elektryczny i najważniejsze produkty spożywcze.

W skład pakietu wchodzi (rozwiń aby poznać szczegóły):

Zajmie się Tobą prawdziwy dietetyk kliniczny. Ideą mentoringu dietetycznego jest spotkanie się u Ciebie w domu. Na miejscu przeprowadzimy konsultację dietetyczną. Wysłuchamy w jaki sposób żyjesz i jakie są Twoje nawyki żywieniowe. Gdy już będziemy wiedzieli jaka spersonalizowana dieta będzie dla Ciebie najlepsza, nasz dietetyk pokaże Ci praktyczne aspekty, tzn. jak przyrządzać potrawy. 

Po odesłaniu nam wypełnionego wywiadu, dietetyk zadzwoni do Ciebie w celu przeprowadzenia konsultacji lub dokona konsultacji podczas mentoringu u Ciebie w domu. W trakcie rozmowy dietetyk omówi Twoją sytuację, zaproponuje właściwe rozwiązania i co najważniejsze: wysłucha Twoich problemów. W trakcie konsultacji chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy wątpliwości.

Konsultacja telefoniczna jest opcjonalna i możesz z niej zrezygnować jeżeli nie lubisz rozmów przez telefon.
Konsultacja telefoniczna odbywa się następnego dnia roboczego po odesłaniu wypełnionego wywiadu, w wybranych przez Ciebie godzinach.
Czas trwania konsultacji telefonicznej: ok. 20 minut.

Nie musisz się o nic martwić – nasz dietetyk przywiezie do Ciebie mobilną kuchnię oraz najważniejsze produkty spożywcze, wszystko w ramach płatności za usługę. Korzystając z elektrycznego grilla (np Tefal Optigrill) pokarze Ci, jak przyrządzać potrawy, które znajdą się w Twoim jadłospisie. Wspólnie poznacie jak wybierać dobrej jakości i zdrowe produkty. Istnieje możliwość zamówienia ulubionych potraw typu Take-Away lub z dostawą do domu. Wtedy dietetyk dokona oceny kaloryczności i ogólnej oceny produktu.

CZAS REALIZACJI

do 3 dni
  • roboczych, liczonych od chwili odesłania wypełnionego wywiadu żywieniowego

Zamów Mentoring Dietetyczny
Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą i prześlemy dokładną wycenę. 

Zamów Konsultację Premium

Mentoring Dietetyczny

Nie musisz już się niczym martwić!

Nasz dietetyk przyjedzie do Ciebie. Zabierze ze sobą sprzęt diagnostyczy, mobilną kuchnię i podstawowe artykuły spożywcze. Podczas spotkania dowiesz się jaka żywność jest dla Ciebie odpowiednia. Ponadto dietetyk nauczy Cię jak zdrowo gotować. Wspólnie przyrządzicie smaczne i zdrowe potrawy, a Ty zyskasz wiedzę jak w łatwy sposób gotować i wybierać produkty aby czuć się dobrze w swoim ciele.

*  zarówno mobilną kuchnię jak i produkty spożywcze na potrzeby mentoringu zapewnia FOODWEB.pl – istnieje możliwość przeprowadzenia mentoringu w dowolnym miejscu w Polsce.