Dieta pływaka

Przygotowaliśmy dla Was darmowe zalecenia żywieniowe dla pływaków, które możecie pobrać w PDF. Dzięki nim wasze treningi: amatorskie lub zawodowe będą efektywniejsze. Zalecenia z dietą pływaka ściągniecie klikając na przycisk poniżej.

Skąd pomysł na artykuł?

Słuchając opowieści i wspomnień moich kolegów i koleżanek z klubu Swimming Masters Team Szczecin, o ich przygodach z pływaniem w młodzieżowcach, seniorach a teraz mastersach zauważyłam, jak często
przewijał się temat prawidłowego żywienia.

Wyrażało się to mrożącymi krew w żyłach opowieściami o całkowitym braku zrozumienia żywienia zawodnika w klubach pływackich w latach ’90, masą narosłych mitów (zwanych przez miłośników siłowni broscience) oraz realną potrzebą dowiedzenia się, jak działa nasz organizm i
jakiego paliwa potrzebuje.

Aby osiągnąć sukces, czy to podczas Mistrzostw Polski Seniorów, zawodów w kategorii Masters lub na morderczych zawodach Open Water, potrzeba nie tylko wytrenowanych mięśni i nienagannej techniki, ale również odpowiedniej diety. 

Zalecenia opublikowaliśmy w pierwszej kolejności na stronie z dietą pływaka, a link udostępniliśmy znajomym klubom i na grupach Pływanie Masters i Pływacy na Facebooku. Ponieważ w zaledwie 3 dni został pobrany niemal 1000 razy postanowiliśmy udostępnić go wszystkim zainteresowanym

Mam nadzieję, że poniższe zalecenia napisane dla moich przyjaciół – a teraz udostępniane Wam za darmo, przyczynią się do osiągnięcia wielu sukcesów. Bez względu, czy trenujecie pływanie zawodowo, czy amatorsko.

mgr inż. Emilia Roenig

mgr inż. Emilia Roenig

Dietetyk prowadzący w Foodweb.pl, specjalistka w dziedzinie dietetyki klinicznej i psychodietetyki. W swojej praktyce zawodowej opiera się na najnowszych badaniach naukowych, które jak mocno wierzy, powinny leżeć u podstaw skutecznego doradztwa żywieniowego. Zwolenniczka traktowania dietetyki jako działu medycyny.

Zostaw komentarz

O FOODWEB

FOODWEB.PL to osobisty dietetyk przez internet – ten sam, którego spotkasz w gabinecie. Nasze usługi kierujemy do osób, które nie wierzą w diety wykonywane hurtowo przez automaty. Oferujemy opiekę realnego dietetyka – specjalisty z doświadczeniem klinicznym w prowadzeniu Pacjentów. Przekonaj się sam, dlaczego Klienci nam zaufali!

Ostatnie posty

Polub nas!